TworzymyGłos Regionu

Nikodem Sirijatowicz wraca do Leszna

Piątek, 05 lipca 2019 o 18:58, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:59, autor: 0 134
Nikodem Sirijatowicz wraca do Leszna

Zakontraktowanie trzeciego nowego zawodnika potwierdziła Jamalex Polonia 1912 Leszno. Po roku przerwy w biało-czerwonych barwach zagra Nikodem Sirijatowicz. 

Wychowanek Zastal Zielona Góra jest doskonale znany kibicom męskiego basketu z Leszna. Z powodzeniem bowiem występował na parkiecie hali Trapez w latach 2015-2018. W tym okresie 25-latek z leszczyńskim klubem zdołał wywalczyć Puchar Polski PZKosz, a także awans na zaplecze Energa Basket Ligi. Był też ważną częścią zespołu, który w sezonie 2017/2018 zajął trzecie miejsce w I lidze.

Nikodem w ubiegłych rozgrywkach bronił barw SKK Siedlce. W drużynie z Mazowsza, która spadła do II ligi zdobył łącznie 123 punkty w 28 spotkaniach. Na swoim koncie zanotował też 78 asyst.

Warto też zaznaczyć, że już przy okazji pierwszego ligowego spotkania w nowym sezonie Sirijatowicz może przekroczyć barierę 1000 punktów zdobytych dla Jamalex Polonii. Aby tak się stało charyzmatyczny rozgrywający musiałby zdobyć przynajmniej 15 „oczek”.

źródło: tvml.pl
fot. fan page Jamalex Polonii 1912 Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock