TworzymyGłos Regionu

Nowe twarze w Stainer Polonii Leszno

Czwartek, 11 lipca 2019 o 11:00, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:58, autor: 0 341
Nowe twarze w Stainer Polonii Leszno

Aktywni na rynku transferowym są działacze Stainer Polonii Leszno. W ostatnich dniach do ekipy z Leszna dołączyło trzech nowych piłkarzy. 

Kontrakty z leszczyńskim klubem podpisali Jakub Nowak, Wojciech Bzdęga oraz Eryk Moryson. Cała trójka w przeszłości broniła już barw zespołu z Leszna. 

Jakub Nowak opuścił szeregi Polonii opuścił w 2013 roku przenosząc się do Zagłębia Lubin. Następnie 22-latek boiskowe szlify zdobywał w ŁKS-ie Łódź oraz Jarocie Jarocin, w której występował w poprzednim sezonie. 

Drugim zawodnikiem, który w przyszłym sezonie z pewnością występował będzie w barwach Stainer Polonii jest Wojciech Bzdęga. W Lesznie grał w latach 2007-2010, kiedy to miejscowi piłkarze występowali na trzecioligowym froncie. W kolejnych latach doświadczony defensor bronił barw Calisii Kalisz, Pogoni Barlinek, MKS Kluczbork, NFV Gelb-Weiß Görlitz 09 oraz Rawii Rawicz. Ostatnie dwa sezony spędził w grającym w III lidze Piaście Żmigród będąc podstawowym zawodnikiem tej ekipy. 

Na powrót do Leszna zdecydował się również Eryk Moryson. Wychowanek Krobianki Krobia barw Polonii bronił jesienią 2016 roku. Po świetnym półroczu w klubie z Leszna przeniósł się do Piasta Żmigród, gdzie w minionym sezonie rozegrał 28 spotkań z czego aż 19 w podstawowym składzie. 

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock