TworzymyGłos Regionu

Odpadli z Pucharu Polski

Gatta Active Zduńska Wola 3:0 GI Malepszy Futsal Leszno

Sobota, 08 lutego 2020 o 21:29, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:37, autor: 0 426
Odpadli z Pucharu Polski

Z halowym Pucharem Polski pożegnali się futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Z dalszej rywalizacji podopiecznych Tomasza Trznadla wyeliminowała Gatta Active Zduńska Wola, która przed własną publicznością zwyciężyła 3:0. 

Leszczynian tradycyjnie już zawiodła skuteczność. Szczególnie w pierwszej części spotkania, w której biało-czerwoni mieli mnóstwo okazji do strzelenia gola. Zamiast cieszyć się z pokonania bramkarze miejscowych, ekipa z Leszna po raz kolejny przekonała się, że niewykorzystane okazje się mszczą. Gatta Active jeszcze przed przerwą zaaplikowała podopiecznym Tomasza Trznadla trzy bramki. 

Aby myśleć o awansie do dalszej rundy goście z Wielkopolski w drugiej połowie musieli diametralnie odmienić swoją grę. Tak się jednak nie stało. Przez 20 minut zmianie nie uległ również rezultat sobotniego spotkania. Mistrzowie Polski z sezonu 2015/2016 pewnie awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski pokonując przed własna publicznością GI Malepszy Futsal Leszno 3:0. 

Na okazję do rewanżu leszczynianie nie będą musieli długo czekać. Już w kolejną sobotę obie ekipy zmierzą się ponownie. Tym razem jednak stawką spotkania będą ligowe punkty, które w tej chwili beniaminkowi Futsal Ekstraklasy z Leszna są niezwykle potrzebne w kontekście walki o utrzymanie. 

Gatta Active Zduńska Wola 3:0 GI Malepszy Futsal Leszno 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock