TworzymyGłos Regionu

Ostatni mecz u siebie na remis

Sobota, 08 czerwca 2019 o 16:13, aktualizacja Środa, 26 czerwca 2019 o 19:19, autor: 0 442
Ostatni mecz u siebie na remis

Ostatni mecz przed własną publicznością w obecnym sezonie rozegrali piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół zaledwie zremisował z Olimpią Koło 2:2. 

Goście z Koła pokazali w Lesznie się z dobrej strony. Już w 12 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Patryka Olczyka. Po niespełna pół godzinie gry było już 2:0. W ostatnich sekundach pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobyli leszczynianie, dzięki czemu obie ekipy na przerwę schodziły przy stanie 1:2 dla Olimpii. 

Po zmianie stron zmieniła się również gra Stainer Polonii. Nasz zespół zdominował rywala, jednak brakowało efektów w postaci bramek. Podopieczni Jędrzeja Kędziory dopięli swego w 67 minucie, kiedy to do remisu doprowadził Paweł Stachowiak. Na więcej polonistom nie pozwolili jednak przyjezdni, którzy dzięki ambicji i woli walki wywieźli z Leszna jeden punkt. 

Stainer Polonia Leszno 2:2 Olimpia Koło
12 min - Patryk Olczyk 0:1
27 min - Bartosz Kowalski 0:2
46 min - Konrad Juskowiak 1:2
67 min - Paweł Stachowiak 2:2 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock