TworzymyGłos Regionu

Ostatni raz przed własną publicznością

Piątek, 07 czerwca 2019 o 08:54, aktualizacja Środa, 26 czerwca 2019 o 19:19, autor: 0 430
Ostatni raz przed własną publicznością

Po raz ostatni przed własną publicznością w tym sezonie zagrają piłkarze Stainer Polonii Leszno. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Olimpia Koło. 

Sobotni rywal naszego zespołu nie ma już żadnych szans na utrzymanie się w IV lidze. Z dorobkiem 20 punktów Olimpia zajmuje ostatnie, 20 miejsce w tabeli. 

Na 10 lokacie w ligowej układance plasują się natomiast leszczynianie, którzy do tej pory zgromadzili na swoim koncie 50 punktów. Biało-czerwoni, mają jednak realną szansę, aby zakończyć sezon na zdecydowanie lepszej pozycji. Na 4 kolejki przed końcem rozgrywek podopieczni Jędrzeja Kędziory do piątego LKS-u Gołuchów tracą bowiem 6 punktów. 

Aby realnie myśleć o polepszeniu swojej obecnej lokaty poloniści muszą w najbliższym meczu zainkasować pełną pulę. W przeciwnym razie nasza drużyna ponownie będzie musiała baczniej przyglądać się zespołom, które obecnie plasują się za jej plecami.

O tym jak potoczą się losy konfrontacji leszczyńskiej Stainer Polonii z Olimpią Koło przekonamy się już w najbliższą sobotę. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 11. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock