TworzymyGłos Regionu

Pamięć Alfreda Smoczyka uczczą w innym terminie

Wtorek, 10 marca 2020 o 20:10, aktualizacja Sobota, 04 kwietnia 2020 o 18:29, autor: 1 261
Pamięć Alfreda Smoczyka uczczą w innym terminie

Do skutku nie dojdzie zaplanowany na 22 marca 70. Memoriał Alfreda Smoczyka. Zawody, które miały oficjalnie zainaugurować sezon żużlowy w Lesznie odbędąsię w innym terminie. 

Decyzja ta jest związana z odwoływaniem przez premiera Mateusza Morawieckiego oraz Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego wszystkich imprez masowych w Polsce. 

W najbliższych dnia dowiemy się również o decyzji związanej z rozegraniem przez zespół z Leszna przedsezonowych sparingów. Jeżeli dojdą do skutku to na pewno bez udziału publiczności. Z każdego sparingu klubowi działacze postarają się zapewnić transmisję live za pośrednictwem kanału Unia Leszno TV. 

Niepewna jest również inauguracja sezonu 2020, która zaplanowana została na pierwszy weekend kwietnia. Więcej informacji na temat startu rozgrywek PGE Ekstraligi pojawi się po poniedziałkowym spotkaniu prezesów klubów żużlowych i władz Ekstraligi Żużlowej, które odbędzie się w Bydgoszczy.

źródło: unia.leszno.pl

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Cyc
10.03.2020 21:01

O nieeeeeee!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock