TworzymyGłos Regionu

Pietruszko i Radliński nie zmienią barw

Poniedziałek, 15 lipca 2019 o 18:25, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:56, autor: 0 329
Pietruszko i Radliński nie zmienią barw

Dwaj kolejni zawodnicy są już pewni gry w GI Malepszy Futsal Leszno. Umowy z leszczyńska drużyną przedłużyli Piotr Pietruszko i Jarosław Radliński. 

Pierwszy z wyżej wymienionej dwójki w Lesznie występuje od dwóch lat. Dobra gra 29-latka w barwach leszczyńskiego zespołu zaowocowała niespodziewanym powołaniem do kardy narodowej. W niej w swoim debiucie przeciwko Słowacji Pietruszko zdobył nawet bramkę. Nadchodzący sezon będzie dla rozgrywającego powrotem na najwyższy szczebel rozgrywkowy w naszym kraju. Wcześniej miał już okazję zapoznać się z realiami panującymi na parkietach Futsal Ekstraklasy. W latach 2013-2017 grał bowiem w głogowskim Euromasterze Chrobrym. 

Kolejnym zawodnikiem, który w ostatnich dniach zdecydował się na podpisanie umowy z klubem z Leszna jest Jarosław Radliński. Dla 22-letniego futsalisty, który w swoją halową karierę podobnie jak Piotr Pietruszko zaczynał w Euromasterze Chrobrym Głogów będzie to drugi sezon spędzony w Lesznie. W minionych rozgrywkach najmłodszy zawodnik w talii Tomasza Trznadla w 19 ligowych spotkaniach zdobył dwie bramki, a przy 4 asystował. 

źródło i fot. fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock