TworzymyGłos Regionu

Pijany kierowca spowodował wypadek na wiadukcie

Środa, 15 maja 2019 o 10:48, autor: 0 519
Pijany kierowca spowodował wypadek na wiadukcie

Kolejny wypadek w Lesznie. W środę rano na leszczyńskim wiadukcie zderzyły się trzy samochody. Sprawca zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło na pasie prowadzącym w stronę centrum miasta. Według relacji poszkodowanej w wypadku sprawca uderzył w auta, po tym jak wcześniej wciskał się na pas jazdy. Uszkodzone zostały dwa samochody marki Ford i citroen C4. O wypadek w tym miejscu nie trudno, gdyż rano tam jest duży ruch. Policja dotarła na miejsce zdarzenia i zbadała trzeźwość kierowców. Okazało, że u sprawcy kolizji alkomat pokazał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. "Kierowca citroena nie dostosował prędkości do warunków, uderzył w tył innego samochodu i przemieścił go na prawy pas. Odbił się od bariery i uderzył w tył forda. Kierowcy zatrzymane zostanie prawo jazdy i czeka go sprawa w sądzie" - zrelacjonowała Monika Żymełka - Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie.

Fot. Michał Wiśniewski, leszno.naszemiasto.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock