TworzymyGłos Regionu

Piłkarze Polonii Leszno mają nowego trenera

Środa, 03 czerwca 2020 o 12:08, aktualizacja Sobota, 01 sierpnia 2020 o 13:09, autor: 0 271
Piłkarze Polonii Leszno mają nowego trenera

Władze klubu z Leszna poinformowały kto zastapi trenera Jędrzeja Kędziorę. Nowym szkoleniowcem leszczynian został Łukasz Konieczny. 

Nowy trener Polonii, swoją piłkarską przygodę rozpoczynał ponad 20 lat temu w drużynach juniorskich leszczyńskiego klubu. Podczas swojej piłkarskiej kariery występował w takich drużynach jak Krobianki Krobia, Dąbroczanki Pępowo, GKS Włoszakowice, Brenevii Wijewo czy Korony Wilkowice.

Jako szkoleniowiec prowadził drużyny seniorskie we Włoszakowicach, Wijewie oraz Wilkowicach. Od 2019 roku objął funkcję trenera juniorów leszczyńskiej Polonii, z którą dotarł m. in. do Finału Totolotek Puchar Polski na szczeblu okręgu. 

Łukasz Konieczny miał już okazję przeprowadzić pierwszy trening z seniorami Polonii. W poniedziałek podczas ćwiczeń na kompleksie boisk w Zaborowie miał do dyspozycji około 25 graczy, z czego połowę stanowili dobrze znani trenerowi juniorzy. 

Warto dodać, że nowy sezon ma ruszyć już w pierwszy weekend sierpnia. Wcześniej jednak nasz zespół czeka pucharowa potyczka z Winogradami Poznań. Jej stawką będzie awans do 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.  

źródło i fot. polonia1912leszno.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock