TworzymyGłos Regionu

Pobawią się w rytmie disco polo

Czwartek, 06 czerwca 2019 o 18:00, aktualizacja Czwartek, 06 czerwca 2019 o 18:08, autor: 0 278
Pobawią się w rytmie disco polo

Niezwykłe wydarzenie czeka na fanów disco polo w Klonówcu. Odbędzie się tam gala, na której wystapią znani muzycy związani z tym gatunkiem muzycznym. 

Dnia 16 sierpnia 2019 roku na boisku w Klonówcu na terenie Gminy Lipno odbędzie się Gala Disco Polo. Udział w całym wydarzeniu zadeklarowali m. in. Milano, MarkusP, Two Boys, Summer, Bartek Tecław, Discoboys i Nokaut. 

Do wyżej wymienionego grona artystów dołączą jeszcze dwie gwiazdy niespodzianki, o których organizatorzy poinformują pod koniec lipca. Pomysłodawcą Gali jest Pan Krzysztof Banasik, właściciel sieci sklepów Krzyś. Do organizacji wydarzenia przyłączyli się także: Gmina Lipno, Gminny Ośrodek Kultury w Lipnie, Sołectwo Klonówiec  oraz Starostwo Powiatowe w Lesznie.

Na boisku nie zabraknie zabaw dla dzieci, które przygotuje Krzysztof Tumko. Dostępna będzie również strefa stoisk gastronomicznych i wiele innych atrakcji. W sąsiedztwie będzie też duży parking. Wstęp na Galę Disco Polo będzie darmowy.

źródło: lipno.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock