TworzymyGłos Regionu

Pod koszem bez zmian

Sobota, 17 lipca 2021 o 14:22, autor: 0 231
Pod koszem bez zmian

Okres transferowy w koszykówce trwa w najlepsze, dlatego coraz więcej kart odsłaniają działacze Rycerzy Rydzyna. Przez kolejny rok na parkiecie hali w Rydzynie oglądać będziemy Szymona Milczyńskiego.

Popularnego “Bestię” fani basketu w naszym regionie znają już 6 lat. Najpierw rozkochał w sobie publiczność w hali Trapez, zdobywając punkty dla Polonii Leszno. Od ubiegłego sezonu reprezentuje barwy Rycerzy Rydzyna, którzy w swoim debiucie w II lidze zajęli czwartą lokatę. Znakomity rezultat biało-niebieskich to w dużej mierze zasługa Szymona Milczyńskiego. 28-latek wykręcał statystyki na poziomie 12,6 ppg oraz 11,6 rpg zostając tym samy drugim najlepszym zbierającym w lidze.

O powtórzenie podobnych statystyk punktowych w kolejnym sezonie Szymonowi będzie nieco trudniej. W rozgrywkach 2021/2022 pozycji dla środkowego biało-niebieskich nie będzie kreował Dawid Bręk, który za pośrednictwem Instagrama poinformował o zmianie klubu. O tym kto zostanie podstawowym rozgrywającym zespołu z Rydzyny przekonamy się w najbliższych dniach.

źródło: tvml.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock