TworzymyGłos Regionu

Podziel się krwią

Piątek, 16 listopada 2018 o 14:34, autor: 0 160
Podziel się krwią

Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie zaprasza wszystkich do włączenia się w akcję krwiodawstwa pod hasłem „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”.

Od lat w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie prężnie działa Klub Honorowych Dawców Krwi PCK, który czynnie działa na rzecz promocji idei krwiodawstwa. Tym razem członkowie klubu zapraszają do włączenia się w akcję „Nasza Krew – Nasza Ojczyzna”, która nawiązuje do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zbiórka krwi odbędzie się w piątek 23 listopada, od godziny 9.00 w sali obrad Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Prócz daru krwi funkcjonariusze zapraszają także do wsparcia mikołajkowej zbiórki słodyczy, dla dzieci chorych na białaczkę. Serdecznie zapraszamy.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock