TworzymyGłos Regionu

Postawa do naśladowania

- stypendyści będą wolontariuszami

Piątek, 20 marca 2020 o 15:26, autor: 0 369
Postawa do naśladowania

Stypendyści programu Student Plus to naprawdę wyjątkowe osoby. Dwie beneficjentki tego programu bez wahania zgodziły się pomóc jako wolontariuszki w Domu Pomocy Społecznej w Lesznie i w leszczyńskiej stacji sanitarno-epidemiologicznej.  

Obie panie są studentkami medycyny. Miasto Leszno zwróciło się do nich o pomoc w związku z trudną sytuacją kadrową w DPS i znacznie zwiększoną ilością pracy, jakiej musi podołać SANEPID. „Brawo drogie Panie, będziecie świetnymi lekarzami, już to wiem” – czytamy na stronie Wiceprezydenta Piotra Jóźwiaka na FB. Alicja Data, Dyrektor DPS w Lesznie dodaje: „Postawa obu Pań jest godna naśladowania i niezmiernie w tej chwili potrzebna. Brakuje nam rąk do pracy i wolontariuszy przydałoby się więcej”. Apelujemy zatem do mieszkańców Leszna, którzy zechcieliby pomóc w opiece nad pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Lesznie o kontakt bezpośrednio z tą placówką. Pod nr tel. 65 529 49 04 i mailowo na adres dyrektor@dpsleszno.info otrzymacie Państwo więcej informacji.

(Źródło: UM Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock