TworzymyGłos Regionu

Powiało optymizmem

Czwartek, 01 sierpnia 2019 o 12:38, aktualizacja Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 13:09, autor: 0 323
Powiało optymizmem

Czwarty mecz kontrolny przed rozpoczęciem nowego sezonu mają za sobą piłkarze Stainer Polonii Leszno. Nasz zespół przed własną publicznością pokonał Chrobrego II Głogów 3:0. 

Gra kontrolna z wymagającym rywalem z Głogowa miała dać odpowiedź w jakiej formie znajdują się podopieczni Jędrzeja Kędziory. Patrząc na to jak przebiegało wtorkowe spotkanie o dyspozycję biało-czerwonych u progu nowego sezonu możemy być spokojni. 

Nasz zespół już po pierwszej połowie prowadził 2:0, a obie bramki zdobył nowy nabytek leszczynian Piotr Sarbinowski. W końcówce spotkania wynik na 3:0 dla polonistów ustalił Kacper Brodziak. Słowa pochwały należą się też Kacprowi Tobółce. Bramkarz Stainer Polonii poza obroną rzutu karnego popisał się również kilkoma świetnymi interwencjami, które uchronił gospodarzy przed stratą gola. 

Ostatni test-mecz przed startem ligowych rozgrywek nasz zespół rozegra już w najbliższą sobotę. O godzinie 11 na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie biało-czerwoni zmierzą się z występującym na co dzień w A-klasie MTS-em Pawłowice. 

źródło: polonia1912leszno.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock