TworzymyGłos Regionu

Prezydent Leszna skierował list do uczniów

Poniedziałek, 02 września 2019 o 15:17, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 14:13, autor: 0 274
Prezydent Leszna skierował list do uczniów

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, prezydent Łukasz Borowiak skierował list do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Drodzy Uczniowie! Szanowni Nauczyciele i Rodzice!  
Witam wszystkich w nowym roku szkolnym! Mam nadzieję, że wakacje, które właśnie dobiegły końca, były wspaniałym czasem.  Ufam, że wypoczywaliście z fantazją, radośnie, z ciekawością świata i ludzi, ale też bezpiecznie i odpowiedzialnie. Mam również nadzieję, że po dwóch miesiącach wakacji wracacie do szkoły z nowymi siłami, zapałem i pomysłami.
Chciałbym Wam życzyć, aby nadchodzące dni i tygodnie były kontynuacją letnich przygód i doświadczeń. Z pewnością wakacyjny wypoczynek obfitował w ciekawe spotkania i spostrzeżenia. Może teraz będzie czas, aby przenieść je na grunt szkoły? Może zechcecie zmienić coś w sobie i wokół siebie? Zachęcam Was do tego. Nie bójcie się działać. Wprowadzajcie w życie swoje plany i realizujcie swoje marzenia. Rozwijajcie swoje pasje, talenty i zamiłowania. Szkoła Wam w tym pomoże. Wierzę, że Wasi nauczyciele i opiekunowie są jednocześnie Waszymi mentorami, a Rodzice największymi przyjaciółmi. Przy takim wsparciu wszystko jest możliwe.
Od poniedziałku wrócicie do szkolnych ław. Ale to nie powód do smutku. To szansa. Szansa na pracę nad sobą i takie pokierowanie swoim życiem, abyście byli z niego dumni i zadowoleni.
Dobrego roku szkolnego 2019/2020!  

Łukasz Borowiak
Prezydent Miasta Leszna


(Foto: UM Leszno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock