TworzymyGłos Regionu

Profesjonaliści odpoczywali. Startowali amatorzy

Niedziela, 18 sierpnia 2019 o 18:27, aktualizacja Poniedziałek, 02 września 2019 o 18:11, autor: 0 312
Profesjonaliści odpoczywali. Startowali amatorzy

W niedzielę odpoczywali żużlowcy Fogo Unii Leszno. W ich miejsce na stadionie Alfreda Smoczyka pojawili się amatorzy jazdy na motocyklach bez hamulców, którzy walczyli o Puchar Prezydenta Leszna.

Całe zawody rozegrano w trzech kategoriach - bronze, silver oraz gold. Wśród najmniej doświadczonych entuzjastów kręcenia kółek w lewo z grupy brązowej zwyciężył Szymon Krzyśko z AKS Leszczyńskie Byki.

W pozostałych grupach prezentujących nieco wyższy poziom po główne nagrody także sięgali przedstawiciele regionu leszczyńskiego. W grupie Silver zwyciężył Roman Kamiński – prezes AKS Leszczyńskie Byki. Natomiast wśród zawodników o najwyższych umiejętnościach triumfował dominujący w tego rodzaju zawodach Dawid Bazanowski.

Środowisko żużlowych zapaleńców nie zapomniało również o Mateuszu Durkowiaku i Przemysławie Nowaku. To właśnie z myślą o dwójce kontuzjowanych zawodników zorganizowano cały turniej, a dochód ze sprzedaży okolicznościowych cegiełek w postaci kiełbasek oraz ciasta zostanie przeznaczony na ich rehabilitację. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock