TworzymyGłos Regionu

Przejazd nieczynny do 12 grudnia

Wtorek, 27 listopada 2018 o 13:37, autor: 0 477
Przejazd nieczynny do 12 grudnia

Od dzisiaj, 27 listopada, przez najbliższe dwa tygodnie nieczynny będzie przejazd kolejowy w Krzycku Wielkim (gmina Włoszakowice). Przejazd zamknięto z powody remontu torów.

Tuż po tym jak mieszkańcy Krzycka Wielkiego musieli radzić sobie z utrudnieniami związanymi z pierwszym etapem rozbudowy i modernizacji infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej Aglomeracji Włoszakowice i zamknięciem fragmentu ulicy Krzyckiego, znowu utrudniony jest przejazd przez miejscowość. Wszystko przez rozpoczynający się dzisiaj remont 200 metrów torów, w tym biegnących przez przejazd kolejowy. W czasie prac, które wykonuje firma Infrakol z Jawora, przejazd zalecany jest przez Gołanice, Jezierzyce Kościelne, Krzyżowiec, Włoszakowice i Bukówiec Górny. Utrudnienia na tym odcinku planowane są do 12 grudnia.

(olek/ foto: Google Street View)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaLesznoNocne zwiedzanie muzeów (video)
19.05.20190 11
Jest w roku taka noc, która łączy wszystkie muzea w Europie. Chodzi tu o Noc Muzeów, która odbyła się w miniony weekend. 
nazwa
nazwa
Zwyciężyli Victorię
18.05.20190 28

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock