TworzymyGłos Regionu

Puchar Prezydenta Miasta Leszna pojechał do Krosna

Poniedziałek, 16 września 2019 o 17:07, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:27, autor: 0 814
Puchar Prezydenta Miasta Leszna pojechał do Krosna

W miniony weekend odbył się V Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna w koszykówce. W stawce czterech zespołów najlepsze okazało Miasto Szkła Krosno. 

Całe zmagania rozpoczęły się w sobotę. W pierwszym spotkaniu zdecydowanie lepszy okazał się zespół z Podkarpacia, który pokonał Biofarm Basket Poznań 102:83. 

Następnie na parkiecie pojawiły się ekipy Timeout Polonii Leszno oraz Księżaka Syntexu Łowicz. Pojedynek ten dostarczył zdecydowanie więcej emocji, a o jego losach zadecydowała sama końcówka. W niej lepiej zagrali łowiczanie, którzy zwyciężyli ostatecznie 105:99. 

Takie rozstrzygnięcia sobotnich meczów oznaczały, że o III miejsce w całych zawodach zagrają ekipy z Wielkopolski. Z rywalizacji poznańsko-leszczyńskiej obronną ręką wyszli gospodarze, którzy dzięki niedzielnej wygranej 85:84 przypieczętowali zajęcie trzeciej lokaty. 

W wielkim finale Miasto Szkła Krosno nie dało szans Księżakowi Syntex Łowicz wygrywając 88:61. Dla krośnian był to drugi z rzędu triumf w tej imprezie. 

Klasyfikacja V Turnieju o Puchar Prezydenta Leszna:

1. Miasto Szkła Krosno
2. Księżak Syntex Łowicz
3. Timeout Polonia Leszno
4. Biofarm Basket Poznań

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock