TworzymyGłos Regionu

Rajd rowerowy by ocalić od zapomnienia

Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 o 12:50, autor: 0 1011
Rajd rowerowy by ocalić od zapomnienia

Stowarzyszenie Razem dla Gminy Lipno nie ustaje w działaniach, które mają na celu przypominać mieszkańcom gminy w jak pięknym miejscu na Ziemi przyszło im żyć. Już za dwa dni, 15 sierpnia, zorganizowany zostanie rajd rowerowy w ramach projektu „Ocalić od zapomnienia”.

Rajd rowerowy będzie druga, po zorganizowanym wcześniej plenerze malarskim, inicjatywą realizowaną w ramach projektu Ocalić od zapomnienia”, realizowanego dzięki funduszom PISOP Mikrodotacje Wsie Tematyczne Wielkopolskiej Wiary. Szlak rajdy rowerowego przebiegać będzie przez drogę pomiędzy Lipnem a Klonówcem, start zaplanowano na godzinę 11.00 przy dworcu PKP w Lipnie, a metę w Klonówcu. Oczywiście prócz jazdy rowerem na uczestników czekać będzie dużo atrakcji, między innymi gry i zabawy dla dzieci, ale także i dorosłych, loteria fantowa czy poczęstunek. Ważnym punktem programu będzie zwiedzanie zabytków Klonówca. Szczegóły dostępne na plakacie, serdecznie zapraszamy.

(olek/foto: Razem dla Gminy Lipno)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock