TworzymyGłos Regionu

Remisowo w derbach Wielkopolski

Red Dragons Pniewy 2:2 GI Malepszy Futsal Leszno

Środa, 27 listopada 2019 o 19:22, aktualizacja Poniedziałek, 16 grudnia 2019 o 18:06, autor: 0 516
Remisowo w derbach Wielkopolski

Zaledwie minuty zabrakło Futsalistom GI Malepszy Futsal Leszno do wywiezienia kompletu punktów z Pniew. W pojedynku z tamtejszym Red Dragons nasz zespół zremisował ostatecznie 2:2. 

Bardzo szybko strzelanie w poniedziałkowym spotkaniu rozpoczęli miejscowi. Już od drugiej minuty prowadzili po bramce Adriana Skrzypka. Odpowiedź naszego zespołu była jednak natychmiastowa. Niespełna 5 minut później wyrównał Michał Bartnicki. 

Po remisowej pierwszej połowie prowadzenie 2:1 objęli goście z Leszna, a drugą w tym sezonie bramkę zdobył Hubert Olszak. Od tego momentu leszczynianie skutecznie się bronili. Stwarzali również kolejne okazje do zdobycia trzeciej w tym meczu bramki. Najlepszą w końcówce spotkania zmarnował Michał Bartnicki, który nie wykorzystał rzutu karnego. Wtedy biało-czerwoni na własnej skórze przekonali się o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. W 39 minucie drugiego gola dla Czerwonych Smoków zdobył Gracjan Miałkas ustalając w ten sposób wynik spotkania na 2:2. 

Red Dragons Pniewy 2:2 GI Malepszy Futsal Leszno
2 min - Adrian Skrzypek 1:0
6 min - Michał Bartnicki 1:1
27 min - Hubert Olszak 1:2
39 min - Gracjan Miałkas 2:2

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock