TworzymyGłos Regionu

Reprezentanci Polonii kulali we Wronkach

Wtorek, 19 listopada 2019 o 22:31, aktualizacja Wtorek, 10 grudnia 2019 o 15:22, autor: 0 330
Reprezentanci Polonii kulali we Wronkach

Zawodnicy i zawodniczki KS Polonii 1912 Leszno w miniony weekend startowali w Pucharze Rzemiosła. Impreza rozgrywana we Wronkach była jendocześniej drugą eliminacją Grand Prix Polski serniorów.

W zawodach zdecydowanie lepiej od kręglarzy wypadły kręglarki leszczyńskiej Polonii. Najlepsza w całym turnieju okazała się Nicoletta Dudziak, która wyprzedziła Agatę Banaszak z Czarnej Kuli Poznań oraz Patrycję Grzelak (Dziewiątka Amica Wronki). Tuż za podium uplasowała się Joanna Lajtke-Glapiak ze stratą 1 kręgla do trzeciego miejsca. Natomiast Anna Chwastyniak nie zdołała zakwalifikować się do finału. 

Wśród mężczyzn triumfował Konrad Mocarski (Pilica Tomaszów Mazowiecki). Drugie miejsce zajął Jakub Osiewicz (Start Gostyń), a trzecie Jarosław Bonk z Alfy Vector Tarnowo Podgórne. Spośród reprezentantów Polonii najlepiej poradził sobie Kamil Kozłowski, który zawody zakończył na siódmym miejscu. Dziesiąta lokata przypadła w udziale Adrianowi Szulcowi. We Wronkach startowali również Patryk Konarkowski oraz Mateusz Klecha, którym ostatecznie nie udało się awansować do decydującej rozgrywki.  

źródło i fot. fan page KS Polonii 1912 Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock