TworzymyGłos Regionu

Rusza świąteczna zbiórka słodyczy

Wtorek, 24 listopada 2020 o 12:59, aktualizacja Wtorek, 24 listopada 2020 o 13:13, autor: 0 318
Rusza świąteczna zbiórka słodyczy

Od zeszłorocznych Świąt Bożegonarodzenia świat bardzo się zmienił. Wiele rodzin już wtedy potrzebowało pomocy, jednak teraz liczba potrzebujących jest jeszcze większa. 

Tegoroczna akcja organizowana jest przez administratorów Facebookowej grupy "ODDAJESZ- POMAGASZ" już po raz czwarty. Tak samo jak w zeszłym roku, zbiórka przeznaczona jest dla dzieci z Ośrodka Interwencji Readapcyjnej oraz ubogich rodzin z Leszna. W związku z pandemią koronawirusa liczba potrzebujących w porównaniu do ubieglych lat zdecydowanie wzrosła. Dlatego w tym roku jeszcze bardziej zachęcamy mieszkańców Leszna i okolic do wsparcia akcji! Mały gest możemy sprawić, że na twarzy dzieci oraz ich rodziców pojawi się uśmiech.

Każdy kto chciałby dołożyć swoją cegiełkę w postaci słodyczy, może dołączyć do grupy na Facebooku "ODDAJESZ- POMAGASZ" oraz skontaktować się poprzez: oddajesz.pomagasz@gmail.com , rzeczodzielniakoscian@gmail.com. 

źródło: leszno.pl
fot. pixabay.com 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock