TworzymyGłos Regionu

Sprawdzili formę na tle Chrobrego II Głogów

Stainer Polonia Leszno 5:2 Chrobry II Głogów

Sobota, 15 lutego 2020 o 14:41, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:39, autor: 0 143
Sprawdzili formę na tle Chrobrego II Głogów

Coraz mniej czasu do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostało piłkarzom Stainer Polonii Leszno, którzy rozegrali kolejny mecz sparingowy. Podopieczni Jędrzeja Kędizory sprawdzili się na tle Chrobrego II Głogów. 

Leszczynianie do Głogowa wybrali się bez kilku podstawowych zawodników. Na sparing z rezerwami Chrobrego nie pojechali m. in. Łukasz Bugzel oraz Jakub Rerak, którzy uczestniczą w kursie trenerskim. Trener Jędrzej Kędziora nie mógł też skorzystać z kontuzjowanego Fryderyka Kokota. Braki kadrowe w ekipie z Leszna w tym spotkaniu były jednak mało widoczne. Doskonale bowiem spisali się pozostali poloniści, którzy tego dnia nie dali szans miejscowej drużynie rezerw Chrobrego zwyciężając ostatecznie 5:2. Gole dla Stainer Polonii w sobotnim spotkaniu zdobywali: Damian Nowak II, Mateusz Witkowski, Mateusz Górkowski, Mikołaj Sadowczyk oraz z rzutu karnego Piotr Sarbinowski. 

Test-mecz z rezerwami Chrobrego II Głogów nie był ostatnim sprawdzianem jaki czeka piłkarzy z Leszna przed rozpoczęciem rundy wiosennej piłkarskiej IV ligi. Już za tydzień leszczynianie sprawdzą formę Krobianki Krobia. Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu o punkty nasz zespół przed własną publicznością zmierzy się z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mecz ten zaplanowano na sobotę 14 marca. 

źródło: fan page Stainer Polonii Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock