TworzymyGłos Regionu

Sprawiedliwy remis w Trapezie

Niedziela, 25 kwietnia 2021 o 19:38, aktualizacja Niedziela, 25 kwietnia 2021 o 19:59, autor: 0 133
Sprawiedliwy remis w Trapezie

Jeden punkt w starciu z Piastem Gliwice wywalczyli futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Zespół Tomasza Trznadla zremisował z ekipą z województwa śląskiego 2:2. 

Na początku spotkania optyczną przewagę mieli goście. Nie przełożyło się to jednak na wynik. Ten od 8 minuty korzystniej wyglądał z punktu widzenia miejscowych, którzy za sprawą Mateusza Lisowskiego objęli prowadzenie. Na odpowiedź Piasta nie trzeba było długo czekać. Kilka sekund później do wyrównania doprowadził Mateusz Mrowiec. Jeszcze przed przerwą na ponowne przodownictwo wyszli biało-czerwoni, dla których drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Kacper Konopacki. 

Druga połowa obiecująco zaczęła się dla podopiecznych Eduardo Duarte. W 25 minucie do ponownego remisu doprowadził Dominik Solecki. Jednak jedno oczko nie zadowalało zespołu z Gliwic. Szukajćcy trzeciej w tym meczu bramki gliwiczanie zdjęli bramkarza co jeszcze bardziej otworzyło mecz. Skutek takiej decyzji dla Piasta mógł być jednak odwrotny od zamierzonego. Tuż przed końcem spotkania strzał na pustą, gliwicką bramkę oddał Noel Charrier. Futsalówka trafiła jednak w słupek. O podobnym szczęściu mogą również mówić podopieczni Tomasza Trznadla, których w samej końcówce również uratowało obramowanie bramki. 

GI Malepszy Futsal Leszno 2:2 Piast Gliwice
8 min - Mateusz Lisowski 1-0
9 min - Mateusz Mrowiec 1-1
15 min - Kacper Konopacki 2-1
25 min - Dominik Solecki 2-2 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock