TworzymyGłos Regionu

Święto Europy i organizacji pozarządowych

Niedziela, 12 maja 2019 o 10:33, aktualizacja Niedziela, 12 maja 2019 o 11:13, autor: 1 420
Święto Europy i organizacji pozarządowych

W sobotę leszczyński rynek opanowały organizacje pozarządowe. Już po raz dziesiąty targi NGO połączone były z obchodami Dnia Europy. 

Na leszczyńskim rynku zaprezentowało się ponad 50 organizacji. Kluby sportowe, stowarzyszenia czy prywatne firmy próbowały zainteresować zebranych swoją ofertą. - Liczy się przede wszystkim integracja oraz dobra zabawa. Mieszkańcy mają przy tym okazję poznać stowarzyszenia, które działają w Lesznie - mówiła podczas imprezy Anna Szymańska, pełnomocnik prezydenta Leszna ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi. 

By uczcić dzień Europy zaproszeni zaproszeni goście z całego kontynentu opowiadali o swoich ojczyznach oraz wspólnie z mieszkańcami Leszna odśpiewali ”Ode do radości”.

Organizatorami całego wydarzenia było Miasto Leszno, Fundacja Centrum Aktywności Twórczej oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Poznań. 

Gorąco zachęcamy do obejrzenia materiału z wczorajszego wydarzenia przygotowanego przez telewizję młodzieżową TVML z Leszna 

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Ania
12.05.2019 14:16

A jaki Głos w tym materiale filmowym ... mmmm....

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock