TworzymyGłos Regionu

Szczypiorniści już grają

Czwartek, 19 września 2019 o 19:48, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:28, autor: 0 208
Szczypiorniści już grają

Piłkarze ręczni Realu Astromalu Leszno rozpoczęli rozgrywki 2018/2019. W inauguracyjnym spotkaniu nowego sezonu leszczynianie ulegli na wyjeździe Siódemce Miedzi Legnica 25:30. 

Środowa konfrontacja nie była dla naszego zespołu łatwą przeprawą. Na Dolny Śląsk Real Astromal wybrał się bowiem bez pięciu podstawowych graczy. Jednak braki kadrowe w zespole z Leszna nie były widoczne w pierwszej połowie, po której na tablicy wyników widniał remis po 14. 

Nieznaczna przewaga miejscowych widoczna była dopiero po przerwie. Mimo to dzielnie walczący podopieczni Macieja Wieruckiego potrafili trzymać kontakt bramkowy z przeciwnikami. Jeszcze pięć minut przed końcem spotkania obie ekipy miały na swoim koncie po 25 goli. Niestety od tego momentu trafiali już tylko gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli 30:25. 

Na pierwszy mecz do hali Trzynastka w Lesznie zapraszamy już 28 września. Tego dnia nasz zespół w derbach Wielkopolski zmierzy się z Grunwaldem Poznań. 

źródło: fan page Realu Astromalu Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock