TworzymyGłos Regionu

Timeout Polonia bez Filipa Dylewicza

Sobota, 16 listopada 2019 o 00:54, aktualizacja Wtorek, 10 grudnia 2019 o 15:20, autor: 0 313
Timeout Polonia bez Filipa Dylewicza

Filip Dylewicz nie zagra już w barwach Timeout Polonii 1912 Leszno. Leszczyński zespół kontrakt z zawodnikiem rozwiązał za porozumieniem stron. 

Dylewicz do Leszna trafił przed sezonem 2019/2020. W barwach Timeout Polonii 1912 popularny "Dylu" rozegrał 7 spotkań, w których zdobył 99 punktów. Taki wynik przełożył się na średnią 14,14 punktów na mecz. 

Działacze leszczyńskiego klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali, że kontrakt z siedmiokrotnym mistrzem Polski został rozwiązany za porozumieniem stron. 

- Na mocy obustronnego porozumienia Filip Dylewicz nie jest już zawodnikiem TIMEOUT Polonii 1912 Leszno. Filipowi dziękujemy za wspólną grę w barwach naszej drużyny i życzymy powodzenia.

Jeszcze tego samego dnia kontrakt z 39-letnim koszykarzem podpisała BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, która na co dzień występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock