TworzymyGłos Regionu

Transferowy hit Jamalex Polonii Leszno

Sobota, 13 lipca 2019 o 10:49, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:57, autor: 0 322
Transferowy hit Jamalex Polonii Leszno

Cennego wzmocnienia dokonali działacze Jamalex Polonii 1912 Leszno. Władze klubu potwierdziły transfer Huberta Pabiana, który z leszczyńskim klubem podpisał dwuletni kontrakt. 

30-latka kibice w Lesznie dobrze pamiętają z sezonu 2017/2018. W tamtych rozgrywkach skrzydłowy w znacznym stopniu przyczynił się do awansu Spójni Stargard do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tym samym roku głosami szkoleniowców były gracz takich drużyn jak Polfarmex Kutno czy GTK Gliwice został również wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem I ligi. 

Poprzedni sezon Hubert Pabian spędził w na parkietach Energa Basket Ligi. W 28 spotkaniach w barwach ekipy ze Stargardu zdobył 232 punkty co przełożyło się na średnią ponad 8 "oczek" na mecz. 

W Lesznie w kolejnych rozgrywkach oglądać będziemy także Szymona Milczyńskiego. Dla mierzącego 204 centymetry podkoszowego będzie to piąty sezon w barwach Jamalex Polonii.

źródło i fot. Fan page Jamalex Polonii 1912 Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock