TworzymyGłos Regionu

Trzy przejazdy kolejowe w Lesznie zamknięte w jednym terminie

Poniedziałek, 01 marca 2021 o 20:18, aktualizacja Poniedziałek, 01 marca 2021 o 20:32, autor: 0 312
Trzy przejazdy kolejowe w Lesznie zamknięte w jednym terminie

W niedzielę 7 marca spółka Torpol zamknie przejazdy kolejowe przy ul 1 Maja, Henrykowskiej oraz Dożynkowej. Utrudnienia mają potrwać 14 godzin.

Generalny Wykonawca Robót na linii kolejowej E 59 Spółka Torpol zawiadomiła o zmianie terminu planowanego zamknięcia przejazdów drogowo-kolejowych w Lesznie: w ciągu ul. 1 Maja, ul. Henrykowskiej i ul. Dożynkowej. Wszystkie 3 przejazdy, według ostatnich informacji, mają być zamknięte na czas od 7 marca 2021 r. (niedziela) od godz. 17.00 do 8 marca 2021 r. (poniedziałek) godz. 7.00.

Dla kierowców wyznaczono następujące trasy objazdów: dla zamkniętych przejazdów kolejowo-drogowych w ul. 1 Maja i ul. Henrykowskiej: przez ul. Leśną, Usługową, Geodetów i Węzeł Dąbcze dla zamknięte przejazdu kolejowo-drogowego w ul. Dożynkowej: przez ul. Dożynkową, Szybowników, Wiadukt im. Gen. Grota-Roweckiego, Cypriana Kamila Norwida, Obrońców Lwowa, Lipową, Dożynkową.

źródło i fot. leszno.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock