TworzymyGłos Regionu

Tydzień zajęć za dziećmi, jutro piknik

Środa, 29 sierpnia 2018 o 15:24, aktualizacja Piątek, 07 września 2018 o 14:57, autor: 0 1242
Tydzień zajęć za dziećmi, jutro piknik

W Krzemieniewie chcą z przytupem zakończyć wakacje. W ostatnim czasie tygodniowe zajęcia dla dzieci odbywały się w Pawłowicach i Krzemieniewie, jutro natomiast zaplanowano rodzinny piknik w Kociugach.

Pierwszy dzwonek w szkołach zabrzmi już w przyszłym tygodniu, dlatego warto by ostatnie dni wakacji wykorzystać maksymalnie, a później w pełni poświęcić się pracy w szkolnej ławce. W gminie Krzemieniewo dzieci ostatnich kilka dni spędzały na specjalnie przygotowanych zajęciach w bibliotekach, najpierw w Pawłowicach, a później w Krzemieniewie. Tegoroczne lato rozpieszcza, dlatego najmłodsi mogli korzystać z pięknej pogody i wiele z zajęć mogło odbywać się na świeżym powietrzu. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy i zajęcia to też już przeszłość, ale na szczęście w Gminnym Centrum Kultury nie brak pomysłów i dzieci już mogą szykować się na jutrzejsze wydarzenie. W Kociugach odbędzie się rodzinny piknik, warto więc już jutro wybrać się tam i cieszyć z ostatnich dni przed powrotem do szkoły.

(olek/foto: GCK Krzemieniewo)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock