TworzymyGłos Regionu

Vivat Academia, vivant professores! Absolutorium na WSH w Lesznie

Sobota, 23 czerwca 2018 o 14:22, aktualizacja Piątek, 06 lipca 2018 o 12:34, autor: 2 2086
Vivat Academia, vivant professores! Absolutorium na WSH w Lesznie

W sobotę 23 czerwca, absolwenci Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego spotkali się na uroczystej gali absolutoryjnej. Tytuły licencjata i magistra odebrał już czternasty rocznik studentów.

Przez wielu ludzi studia wspominane są jako jeden z najciekawszych fragmentów życia, podczas którego zawiązują się przyjaźnie i znajomości na długie lata. Dzisiaj, 23 czerwca, kolejnych niemal 70 studentów wraz z najbliższymi spotkali się na auli Auditorium Maximum, by wziąć udział w uroczystej gali absolutoryjnej. To czas podsumowań lat studiów, podziękowań i wyróżnień dla najlepszych. Wszystkim studentom gratulował rektor Wyższej Szkoły Humanistycznej prof. zw. dr hab. Aleksander Znaniecki, a także obecny na uroczystości wiceprezydent Leszna dr Piotr Jóźwiak. Gdy wybrzmiały już wszystkie ważne słowa przyszedł czas na odebranie przez studentów kart absolutoryjnych, a następnie odśpiewanie pieśni Gaudeamus igitur. Gdy tylko salę opuścili przedstawiciele władz uczelni studenci wyrzucili pod sufit swoje birety, a uśmiechom i radości nie było końca. Koniecznie zobaczcie relacje fotograficzną.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~kajtek
24.06.2018 21:24

Cienka ta relacja. Po co fotografować publiczność, kiedy to impreza studentów? Większość to mgr, reszty studentów nie widać.

avatar
~absolwent
25.06.2018 11:02

oj tylko potraficie marudzić ... trzeba było iść i zrobić lepszą relacje :P jak dla mnie jest okej widać wszystkich absolwentów i gości

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock