TworzymyGłos Regionu

W derbach lepszy Grunwald

Grunwald Poznań 21:18 MKS Real Astromal Leszno

Poniedziałek, 17 lutego 2020 o 17:35, aktualizacja Piątek, 28 lutego 2020 o 10:40, autor: 0 283
W derbach lepszy Grunwald

Liczby tegorocznych zwycięstw nie udało się powiększyć szczypiornistom Realu Astromalu Leszno. Podopieczni Macieja Wieruckiego ulegli na wyjeździe Grunwaldowi Poznań 18:21. 

Dora w wykonaniu leszczynian był pierwsza część meczu. Nasz zespół z wyżej notowanym rywalem walczył jak równy z równym. Co ważniejsze po 15 minutach prowadził 7:5. Dopiero w końcówce pierwszej połowy role się odwróciły. Faworyzowany Grunwald na przerwę schodził prowadząc 11:10. 

Po zmianie stron trwała ostra wymiana ciosów. Na 10 minut przed końcem spotkania żadna z drużyn nie była bliżej triumfu w całym spotkaniu. Na tablicy wyników widniał bowiem rezultat remisowy 15:15. Od tego momentu lepiej zaczęła wyglądać gra zespołu ze stolicy Wielkopolski. Grunwald na dwie minuty przed końcową syreną osiągnął przewagę pięciu bramek, co w praktyce przesądziło o losach niedzielnej potyczki. 

W ostatecznym rozrachunku MKS Real Astromal Leszno uległ Grunwaldowi Poznań 18:21. 

Bramki dla Realu Astromalu zdobywali: Michał Przekwas 4, Jakub Wierucki, Kamil Napierkowski i Hubert Kuliński po 3,  Mariusz Rogoziński, Krzysztof Meissner, Piotr Łuczak i Hubert Szkudelski po 1. 

fot. fan page Realu Astromalu Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock