TworzymyGłos Regionu

W Krośnie bez niespodzianki

Poniedziałek, 08 lipca 2019 o 12:18, aktualizacja Piątek, 26 lipca 2019 o 12:58, autor: 0 126
W Krośnie bez niespodzianki

Na ligową konfrontację do dalekiego Krosna wybrali się żużlowcy Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Podopieczni Romana Jankowskiego nie sprostali wyżej notowanemu przeciwnikowi przegrywając ostatecznie 38:52. 

Po czterech wyścigach obie ekipy miały na swoim koncie po 12 punktów. Ekipę z południa Wielkopolski kryzys dopadł w drugiej serii. Gospodarze wszystkie trzy gonitwy zwyciężyli w stosunku 5:1, dzięki czemu po siedmiu biegach prowadzili 27:15. Osłabieni brakiem Damiana Balińskiego rawiczanie nie potrafili odrobić strat, przez co żużlowcy z Podkarpacia już po 12 wyścigach mogli dopisywać do swojego dorobku 3 duże punkty. 

Ostatecznie Wilki Krosno pokonały Stainer Unię Kolejarza Rawicz 52:38, a jednym z bohaterów tamtego meczu należy uznać Nicklasa Porsinga. Duńczyk zdobycie 12 punktów w całym spotkaniu okrasił nowym rekordem krośnieńskiego obiektu, który od niedzieli wynosi 68,32 sek. 

źródło: unia.leszno.pl
fot: tvml.pl 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock