TworzymyGłos Regionu

W Krośnie bez wygranej

Niedziela, 22 września 2019 o 15:40, aktualizacja Wtorek, 08 października 2019 o 19:29, autor: 0 216
W Krośnie bez wygranej

Trzecią lokatę w  turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zajęli koszykarze Timeout Polonii 1912 Leszno. Nasz zespół w drugim swoim spotkaniu uległ Miastu Szkła Krosno 88:79. 

W piątek leszczynianie 111:86 ulegli Sokołowi Łańcut. Po wysokiej porażce z ekipą Dariusz Kaszowskiego biało-czerwoni zmierzyli się z gospodarzami turnieju Miastem Szkła Krosno. Stawka tego pojedynku było drugie miejsce w całych zawodach. 

Spadkowicz z PLK po pierwszej połowie sobotniej konfrontacji przegrywał z Timeout Polonią 40:44. Po przerwie gospodarze zagrali jednak zdecydowanie lepiej. Odrabiając straty z nawiązką Miasto Szkła Krosno pokonało Timeout Polonię Leszno 88:79 i zajęło drugie miejsce w całym turnieju. 

Już w sobotę 28 września leszczynianie zainaugurują zmagania ligowe. Pierwszym przeciwnikiem naszego zespołu będzie prowadzony przez Łukasza Grudniewskiego Górnik Trans.eu Wałbrzych. 

źródło: fan page Miasta Szkła Krosno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock