TworzymyGłos Regionu

W Lipnie rozstrzygnęli losy Mistrzostwa Wielkopolskiego

Poniedziałek, 16 lipca 2018 o 14:14, aktualizacja Poniedziałek, 23 lipca 2018 o 14:36, autor: 0 652
W Lipnie rozstrzygnęli losy Mistrzostwa Wielkopolskiego

Od przedszkolaków do seniorów toczyły się boje o tytuł Mistrza Wielkopolski w warcabach klasycznych w Lipnie. Pomimo, że gospodarze byli bardzo gościnni to nie odpuszczali przyjezdnym i wielokrotnie zajmowali czołowe lokaty.

Przez kilka dni stolicą warcabowej wielkopolski było Lipno, gdzie rozegrane zostały I Mistrzostwa Wielkopolski w warcabach klasycznych. Turniej rozegrany został w hotelu „Raz – Dwa – Trzy” i Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie, a zawody trwały od czwartku do niedzieli. Zawodnicy mierzyli się z 7 rundami gry, w każdej mając 60 minut na rywalizacje. W kategorii Open mistrzostwa zdominowali zawodnicy UKS Roszady Lipno, zdobywając całe podium dla siebie. Na najwyższym stopniu stanął Mateusz Niczyporuk, drugi był Pilip Kuczewski, a trzecie miejsce wywalczył Bogusław Szelest. Prócz tego odbyła się rywalizacja w kategoriach juniorskich, seniorów, a także przedszkolaków. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami i nagrodami pieniężnymi, wszyscy zakończyli zmagania z dyplomami.

(olek/foto: gmina Lipno)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock