TworzymyGłos Regionu

Wesołe spotkanie z poezją w SOSW w Rydzynie

Środa, 25 kwietnia 2018 o 13:30, aktualizacja Poniedziałek, 07 maja 2018 o 15:22, autor: 0 2322
Wesołe spotkanie z poezją w SOSW w Rydzynie

Młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie po raz kolejny wzięli udział w cyklicznej akcji „Spotkanie z poezją”. Tym razem zdecydowano się szczególnie na utwory humorystyczne.

Kolejne „Spotkanie z poezją” odbyło się w auli internatu SOSW w Rydzynie we wtorkowe popołudnie. Prócz chętnie biorących udział w wydarzeniu wychowanków, których w tym roku zgłosiło się 26, nie zabrakło również młodzieży z Gimnazjum im. Sułkowskich w Rydzynie, pod opieką pani Justyny Chorowskiej. Obecność gości jest o tyle istotna, że dzięki temu możliwa jest integracja nie tylko wśród wychowanków internatu, ale także z uczniami innych szkół. Podczas tegorocznego spotkania dominowały recytacje wierszyków, fraszek i aforyzmów o charakterze humorystyczno - edukacyjnej. Tylko starsi wychowankowie skusi się na to, by zmierzyć się z poezją Adama Mickiewicza i Cypriana Kamila Norwida. Po recytacjach wychowanków internatu SOSW nastąpiła prezentacja poetycka przygotowana przez gości z gimnazjum, a której tytuł brzmiał. Wszyscy uczestnicy „Spotkania z poezją” byli gromko oklaskiwani, a poza tym wręczono im drobne, słodkie upominki.

(olek/foto: SOSW Rydzyna)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock