TworzymyGłos Regionu

Wspierajmy lokalną gastronomię

- restauracje, puby, bary i kawiarnie z ofertą na wynos lub na dowóz

Poniedziałek, 26 października 2020 o 19:59, aktualizacja Poniedziałek, 26 października 2020 o 20:26, autor: 0 251
Wspierajmy lokalną gastronomię

Branżą szczególnie dotkniętą epidemią koronawirusa jest gastronomia. W tym momencie z usług restauracji, barów i kawiarni możemy korzystać zamawiając posiłki na dowóz lub na wynos. 

Lista lokali gastronomicznych z Leszna i okolic, w których można skorzystać z zamówień na dowóz lub odbiorem własnym:

Bar Frezja http://www.bar-frezja.pl/
Bar Kawiarnia Alicja numer telefonu 65 520 13 25
Bistro Arkadia https://www.facebook.com/BistroArkadia/
Burger Spot Leszno https://www.facebook.com/BurgerSpotLeszno/
Catering Misia https://www.facebook.com/KuchniaDomowaMisia/
Cela pod Różą - Pierogarnia & Naleśnikarnia https://www.facebook.com/pierogarnialeszno/
Chata Smaku http://chatasmaku.com.pl/
Co Co Chicken http://www.cocochicken.pl/
Cool Pizza Leszno http://cool-pizza.pl/
Czary Gary https://www.facebook.com/Czary-Gary-Domowe-Obiady-856637098016037/
Etam Lunch Bar https://www.facebook.com/MetaShotBarLeszno/
Eura Doner Turecki Kebab https://www.facebook.com/euradonerleszno/
Fundacja Zdrowa Natura https://www.facebook.com/fundacjazdrowanatura/
Kasper Warzywa i Owoce https://www.facebook.com/Kasper-WarzywaOwoce-222971094411280/
KFC https://kfc.pl/main/home/news?fbclid=IwAR1tvcP1pGaFh7C-o6FfymIV9bGNKQ55U5yJtffCQFj7rgUmm1cxRkTBcb4
Koku Sushi Leszno https://online.forgastro.pl/menu/wh-bdcc90ca82e7802706dabf000368d3d4
Mr Bulb Streer Food https://www.facebook.com/Mr-Bulb-Street-Food-472828116813906
Murphy’s Irish Pub https://www.facebook.com/MurphysPubLeszno/
Nefis Kebap https://www.facebook.com/NefisLeszno/
Pasja Kasi Catering http://www.pasjakasi.pl/
Pastrami Summer https://www.pastramisummer.pl/
Pierogarnia Soloha https://www.facebook.com/pierogarniasoloha/
Pireus https://www.facebook.com/pireusrestauracje/
Pirpirim Kebab https://www.facebook.com/pages/category/Kebab-Shop/Pirpirim-1002846306581074/
Pizza Hut Leszno https://pizzahut.pl/restauracje/pizza/pl/leszno
Pizzeria Colosseum http://www.colosseum-leszno.pl/
Pizzeria Friko http://www.pizzeriafriko.pl/
Pizzeria Italiano (Śmigiel) http://www.pizzeriaitaliano.eu
Pizzeria Jalapeno https://www.facebook.com/pizzeriajalapenopl
Pizzeria Kropla Oliwy https://www.facebook.com/KroplaOliwyPizza/
Pizzeria Margherita Leszno https://margherita-leszno.pl/
- Pizzeria Napoli http://www.napolileszno.pl/
Pizzeria Paśnik https://www.facebook.com/pizzeriapasnik/
Pizzeria Picco Bello https://www.facebook.com/PizzeriaPiccoBello/
Pizzeria Restauracja Mafia https://www.facebook.com/Pizzeria-Restauracja-MAFIA-Leszno-919671768068893/
Pizzeria u Leona https://www.facebook.com/Pizzeria-u-Leona-143080759732401/
Pizzeria Zatorze https://www.facebook.com/pizzeriazatorze.leszno/
Pocztówka z Wakacji https://www.facebook.com/Poczt%C3%B3wka-z-Wakacji-236310169902954/
Restauracja Primavera https://www.facebook.com/Restauracja-Primavera-509535642433488/
Rollo Kebab Rydzyna https://www.facebook.com/RolloKebabRydzyna/
Sklep Spożywczy CEZAM https://www.facebook.com/Cezam.Leszno/
Sułtan https://www.facebook.com/Su%C5%82tan-103173731249437/
Swojskie Jadło https://www.facebook.com/Swojskie-Jad%C5%82o-764203560272158/
Warzywniak Świeżak https://tinyurl.com/rwewecr
Villa Aurora (Gołaszyn) https://www.facebook.com/willa.aurora/
Zdrowa Dieta Catering https://www.facebook.com/zdrowadietacatering 
Zbyhal http://www.zbyhal.pl/
Zielona Antresola https://www.facebook.com/zielonaantresolaleszno/
Zdrowa Dieta Catering https://www.facebook.com/zdrowadietacatering

Jeżeli znacie inne restauracje, bary czy sklepy, których nie ma na liście, a w swojej ofercie mają dowóz posiłku czy zakupów podzielcie się taką informacją w komentarzu pod tym artykułem. 

źródło: leszno.pl
fot. pixabay.com

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock