TworzymyGłos Regionu

Wspólnymi siłami budują boisko w Długich Starych

Wtorek, 19 czerwca 2018 o 11:51, aktualizacja Poniedziałek, 25 czerwca 2018 o 13:39, autor: 0 1671
Wspólnymi siłami budują boisko w Długich Starych

Mówi się, że czyn społeczny i praca dla ogóły to relikty epoki słusznie minionej. Oczywiście przymuszanie do takich akcji to coś złego, ale jeżeli mieszkańcy łączą się i robią coś razem to trzeba temu przyklaskiwać. Tak jak dzieje się to w Długich Starych.

Można narzekać, że nic się nie dzieje, że latami prosi się o pewne sprawy, a można też zakasać rękawy i zabrać się do wspólnej pracy. Z tego drugiego założenia wyszli mieszkańcy Długich Starych i Długich Nowych, którzy zabrali się za budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Długisch Starych. Dzięki ich wysiłkom dzieci od nowego roku szkolnego będą mogły cieszyć się ze wspaniałego miejsca do zajęć wychowania fizycznego, ale także spędzania czasu po lekcjach. Rodzicom należą się wielkie brawa, bo pokazują najlepiej jak się da, czyli własnym przykładem, że jeżeli czegoś się chce to trzeba na to zapracować, a nie czekać z założonymi rękami. Mamy nadzieję, że młodzież to doceni i zapamięta na długo. Trzymamy kciuki za postępy prac.

(olek/ foto: Stanisław Urbański)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

PracaCzy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock