TworzymyGłos Regionu

Wychowanki zostają

Wtorek, 20 sierpnia 2019 o 14:09, aktualizacja Poniedziałek, 02 września 2019 o 18:13, autor: 0 245
Wychowanki zostają

Trwa budowa składu Pompax Tęczy Leszno na sezon 2019/2020. Kontrakty z leszczyńskim klubem zdecydowały się przedłużyć trzy kolejne zawodniczki. 

W nadchodzących rozgrywkach w ekipie Krzysztofa Zajca z pewnością oglądać będziemy Alicję Franckowiak. Dla 20-letniej rozgrywającej będzie to czwarty sezon w seniorskim zespole Tęczy. W poprzednich rozgrywkach wychowanka klubu z Leszna wystąpiła w 19 spotkaniach uzyskując średnią 4,8 punktów na mecz. 

Kolejną zawodniczką, która w nadchodzącym sezonie będzie zdobywać punkty dla Tęczy jest Aleksandra Brambor. Wychowanka leszczyńskiego klubu w 57 spotkaniach rozegranych dotychczas na pierwszoligowych parkietach zdobyła łącznie 82 punkty.

Na pozostanie w szeregach naszego zespołu zdecydowała się również Julia Matuszewska. Niespełna 17-letnia skrzydłowa, od najmłodszych lat związana z Tęczą Leszno w poprzednich rozgrywkach zadebiutowała w pierwszym zespole leszczyńskiego klubu. 

źródło: fan page Tęczy Leszno na facebooku
fot. tvml.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock