TworzymyGłos Regionu

Z Polkowic do Leszna

Piątek, 19 lipca 2019 o 18:52, aktualizacja Wtorek, 30 lipca 2019 o 12:24, autor: 0 412
Z Polkowic do Leszna

Pierwszego nowego zawodnika przedstawili działacze GI Malepszy Futsal Leszno. Od nowego sezonu w barwach leszczyńskiej ekipy występował będzie Paweł Synowiec. 

27-latek przez wiele lat związany był z piłką trawiastą. Występował w takich zespołach jak Inkopax Wrocław czy Ślęza Wrocław, z którą związany był przez 11 sezonów. Przygodę z grą na trawie zakończył w 2017 roku stawiając tylko na futsal. Przez dwa lata reprezentował barwy zespołu z Jelcza Laskowic, z którym w sezonie 2017/2018 awansował do Futsal Ekstraklasy. 

W minionym sezonie Synowiec wspólnie z kolegami z KS-u Polkowice wywalczył trzecie miejsce w grupie południowej zaplecza FE. W 19 spotkaniach rozegranych w barwach ekipy z Dolnego Śląska zdobył 10 bramek. 

Zawodnik jak sam przyznaje nie żałuje zmiany klasycznej wersji futbolu na piłkę w wersji halowej. Od zawsze lubiłem grę na hali. często braliśmy udział we wszelkiego rodzaju turniejach i ligach halowych, ale podstawą było zawsze duże boisko. Kilkukrotnie Prezes Jelcza – Sebastian Bednarz proponował mi zmianę dyscypliny, aż w końcu się zdecydowałem i cieszę się, że tak się stało. Gra na parkiecie zawsze sprawiała mi radość. Lubię większą intensywność spotkań, ustawienia taktyczne - tłumaczył na łamach mediów leszczyńskiego zespołu wychowanek Inkopaxu Wrocław. 

Nowemu zawodnikowi GI Malepszy Futsal Leszno życzymy zdrowia, które pomoże w zdobywaniu wielu bramek w nowych barwach. 

źródło i fot. fan page Klubu Sportowego Futsal Leszno na facebooku. 

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock