TworzymyGłos Regionu

Zaproszenia na spotkanie z Katarzyną Bondą

- jak je zdobyć?

Czwartek, 06 sierpnia 2020 o 15:54, aktualizacja Czwartek, 06 sierpnia 2020 o 16:20, autor: 0 279
Zaproszenia na spotkanie z Katarzyną Bondą

Za nieco ponad miesiąc do Leszna zawita Katarzyna Bonda. Organizatorem spotkania, które odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 17 jest Miejska Biblioteka Publiczna. 

Liczba miejsc ze względu na panującą pandemię koronawirusa jest ograniczona. Dlatego MBP w Lesznie uczestników spotkania z Katarzyną Bondą postanowiła wyłonić w drodze konkursu. 

Aby zdobyć zaproszenie należy opisać swoje doświadczenia z twórczością pisarki (pół strony maszynopisu, ok. 900 znaków) i wysłać na adres: promocja@mbpleszno.pl. Autorzy najlepszych prac zostaną zaproszeni na spotkanie z najpopularniejszą autorką kryminałów w Polsce. Organizatorzy spotkania na prace czekają do północy 31 sierpnia 2020 r. 

Całe wydarzenie związane jest z realizacją zadania pn. "Książka - o tym się mówi", dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Partnerstwo dla Ksiązki. 

źródło: mbpleszno.pl
fot. leszno.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock