TworzymyGłos Regionu

Zgarnęli trzy punkty

KPS Progress Września 1:3 UKS 9 Leszno

Niedziela, 17 listopada 2019 o 23:18, aktualizacja Wtorek, 10 grudnia 2019 o 15:21, autor: 0 558
Zgarnęli trzy punkty

Po trzecią w tym sezonie wygraną sięgnęli siatkarze UKS 9 Leszno. Nasz zespół na wyjeździe okazał się lepszy od Progressu Września zwyciężając 3:1. 

Leszczynianie sobotnią konfrontację rozpoczęli od wygranej 25:19. Po dwóch setach na tablicy wyników widniał jednak rezultat remisowy. Nasz zespół w żadnym stopniu nie przypominał kolektywu z pierwszej odsłony przegrywając drugie rozdanie do 16. 

Do rozstrzygnięcia trzeciej, najbardziej wyrównanej partii potrzebna była gra na przewagi. Próbę nerwów lepiej wytrzymali siatkarze z Leszna, którzy po zwycięstwie 26:24 objęli prowadzenie w meczu 2:1. Mający przysłowiowy nóż na gardle gospodarze chcą zdobyć jakiekolwiek putny za to spotkanie musieli wygrać czwartego seta. Tak się jednak nie stało, ponieważ warunki w czwartej odsłonie meczu dyktowali goście z Leszna. Pomarańczowo-czarni zwyciężyli 25:20, a w całym spotkaniu 3:1. 

Dzięki zwycięstwu podopieczni Roberta Klimkowskiego umocnili się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Liderem grupy A siatakarskiej III ligi jest Enea Energetyk Poznań, który w sobotę zwyciężył Jokera Piła 3:1. 

KPS Progress Września 1:3 UKS 9 Leszno (19:25, 25:16, 24:26, 20:25)

fot. fan page UKS 9 Leszno na facebooku

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock