TworzymyGłos Regionu

Zwycięstwo w pierwszym sparingu

Niedziela, 04 sierpnia 2019 o 16:01, aktualizacja Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 13:10, autor: 0 315
Zwycięstwo w pierwszym sparingu

W hali sportowej w Poniecu swój pierwszy, tegoroczny spaing rozegrali futsaliści GI Malepszy Futsal Leszno. Nasz zespół pokonał Red Dragons Pniewy 4:2. 

Sobotni test-mecz lepiej rozpoczęli goście z Pniew. To oni mimo optycznej przewagi leszczynian w 17 minucie gry objęli prowadzenie po bramce Dawida Kubiaka. 

Kolejne gole w tym spotkaniu padły po przerwie. W 22 minucie podopieczni Tomasza Trznadla doprowadzili do wyrównania po samobójczym trafieniu jednego z reprezentantów Red Dragons. Chwilę później było już 2:1 dla ekipy z Leszna. Nasz zespół na tym nie poprzestał i w  31 minucie po golu debiutującego w barwach biało-czerwonych Dawida Witka podwyższył na 3:1. Autorem czwartego gola dla leszczynian był Jan Martin. Gościom tuż przed końcem spotkania udało się zdobyć drugiego gola, jednak ostatecznie to zespół z Leszna triumfował 4:2. 

Kolejny sparing nasza drużyna rozegra w najbliższą w niedzielę 11 sierpnia. W hali sportowej w Poniecu GI Malepszy Futsal Leszno zmierzy się z Herthą 06 Berlin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15.

źródło: futsal.leszno.pl

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock