TworzymyGłos Regionu

Ogłoszenie

SPECJALISTA DS. BHP., P.POŻ. I OCHRONY ŚRODOWISKA

MARMORIN SP. Z O.O.

Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami o międzynarodowej renomie z ponad 35 letnim doświadczeniem, zatrudniającą ponad 200 pracowników. Firma poiada dwa zakłady produkcyjne: Wscha i Starkowo. Produkujemy wanny, umywalki, brodziki i zlewozmywaki w nowoczesnym wzornictwie i jakości cenionej na całym świecie

W związku z rozwojem działalności produkcyjnej poszukujemy kandydatów do objęcia stanowiska

ZADANIA:
• Realizacja zadań nad bezpieczeństwem i higieną pracy, p.poż. i ochrony środowiska zgodnie z wymogami prawnymi dla dwóch zakładów produkcyjnych
• opracowywanie i wdrażanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych zwiększających bezpieczeństwo pracy, zmniejszających emisję zanieczyszczeń/odpadów oraz zwiększających bezpieczeństwo przeciwpożarowe zakładów
• Współpraca z instytucjami kontrolnymi i badawczymi
• Poszukiwanie rozwiązań zmniejszających koszty spółki w zakresie ochrony środowiska
• Poszukiwanie źródeł finansowania przedsięwzięć inwestycyjnych dla powyższych obszarów

OFERUJEMY:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą (wybór dla kandydata)
• Elastyczny czas pracy
• Premie uznaniowe

OCZEKUJEMY:
• Posiadania kwalifikacji formalnych oraz bogatego doświadczenia umożliwiającego efektywną pracę na wskazanej pozycji
• Znajomości norm jakości w tym w szczególności normy ISO 14001
• Znajomości rynku usług badań i pomiarów środowiskowych i BHP
• Kreatywności i inicjatywy własnej

Mile widziane miejsce zamieszkania w okolicach Leszna. Zapraszamy również osoby emerytowane.

www.marmorin.pl
tel. 609 834 852
mail: praca@marmorin.pl

ZAPRASZAMY, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Informacje kontaktowe

Dodał: Halina

Email: praca@marmorin.pl

Telefon: 609 834 852

Najnowsze ogłoszenia

Wiadomości

nazwaPowiatMniej kradzieży, ale więcej wypadków. Leszczyńska policja podsumowuje rok
06.02.20190 61
Komendant Miejski Policji w Lesznie insp. Krzysztof Nowak podsumował policyjne działania na rzecz bezpieczeństwa w roku 2018. W odprawie uczestniczył m.in. Komendant Wojewódzki Policji w Po...

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock