TworzymyGłos Regionu

Raz na wozie, raz w Bibliotece!

Specjalne zaproszenie

Wtorek, 09 lipca 2024 o 10:00, aktualizacja Wtorek, 09 lipca 2024 o 11:27, autor: 0
Raz na wozie, raz w Bibliotece!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie to miejsce szczególne.  Najwięcej ciekawych inicjatyw znajdziesz w Leszczyńskiej Galerii Książki przy pl. Jana Metziga 25. Koniecznie odwiedź to miejsce w wakacje. Nawet, jak jest gorąco, to miejsce jest lepsze od zatłoczonej plaży.

  • W Bibliotece trwają "Kosmiczne wakacje". Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat na kreatywne, wakacyjne warsztaty! Zajęcia odbywają się w godz. 11:00 - 13:00 w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). Będziemy czytać, robić spektakle, śpiewać, bawić się językiem, zajmować się uczuciami i rysować. Wstęp wolny.  

  • Wraz z Zarządem Koła Polskiego Związku Niewidomych w Lesznie serdecznie zapraszamy na cykl spektakli - Opery i Operetki z audiodeskrypcją. Na kolejny pokaz, podczas którego obejrzymy operę pt. "Ptasznik z Tyrolu", zapraszamy 11 lipca 2024 r., o godz. 15:00 do Sali Audiowizualnej Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). Wstęp wolny,

  • Nieodparta potrzeba tworzenia? Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza do LGK na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. Spotykamy się w soboty i niedziele. W lipcu: 13.i 14. oraz 27. i 28. Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00.  Będziemy tworzyć i wyszywać poduszeczki do igieł (dorośli) i składać koralikowe naszyjniki i bransoletki (dorośli i dzieci). Gotowi na nowe umiejętności?  Wstęp wolny!

  • Niezmiennie, w każdą niedzielę, o godz. 11:00, odbywają się "Bajkowe Poranki" - co tydzień wyświetlamy pełnometrażowe filmy dla dzieci z polskim dubbingiem i ukraińskimi napisami. Do zobaczenia w Sali Audiowizualnej Biblioteki przy pl. Jana Metziga 25! Wstęp wolny!

  • Już za tydzień rozpoczynamy 20. edycję Międzynarodowych Warsztatów Jazzowych. Towarzyszyć im będą znakomite koncerty, na które już teraz zapraszamy. Codziennie od poniedziałku do piątku (15-19 lipca) o godz. 19:30 w Leszczyńskiej Galerii Książki (pl. Jana Metziga 25). Wstęp wolny!
Szczegóły wszystkich wydarzeń znaleźć można na naszej stronie internetowej - www.mbpleszno.pl oraz na profilu Facebook - www.facebook.com/mbpleszno
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock