TworzymyGłos Regionu

Czas przygotować się do szkoły

Czwartek, 30 sierpnia 2018 o 10:46, autor: 0
Czas przygotować się do szkoły

Niestety przed nami ostatni weekend wakacji, już w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego, a we wtorek zabrzmi dzwonnek na pierwszą lekcję. Pomimo tego iż trudno zakończyć letnią labę warto zwrócić uwagę na to jak w poniedziałek będą kursować autobusy do szkół.

Nowy rok szkolny to dla uczniów zawsze wiele nowych wyzwań. Tych na początku roku szkolnego szczególnie dużo będą mieli uczniowie w Wijewie, gdzie trwają zaawansowane prace budowlane na ulicy Powstańców Wielkopolskich, przez co utrudniony jest dojazd do szkoły. Niemal do końca września parking dla dojeżdżających do szkoły zorganizowany będzie przy Pomniku Powstańców w Wijewie, a dzieci będą odbierane przez pracowników szkoły lub urzędu. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego autobusy w gminie Wijewo będą kursować w następującym porządku:

PRZYWOZY UCZNIÓW DO KOŚCIOŁA W BRENNIE

6:50 – Przylesie

7:00 - Radomyśl

7:10– Potrzebowo

7:30 – Miastko i Górsko

7:45 – Zaborówiec

ROZWOZY UCZNIÓW

10:20 – Brenno, Miastko, Górno, Zaborówiec

10:50– Potrzebowo, Radomyśl, Przylesie

Jak dojechać do szkoły na 3 września wiadomo także w Zespole Szkół w Świerczynie. Najwcześniej do autobusu wsiądą uczniowie w Ziemnicach. Oto rozkład jazdy autobusów szkolnych na trzeciego września do Zespołu Szkół Świerczynie.

Ziemnice 6.50

Ziemnice Górka 6.55

Miąskowo 6.57

Kleszczewo 7.10

Chmielkowo 7.15

Świerczyna szkoła 7.25

O godzinie 11.45 autobus będzie rozwodził dzieci z powrotem do domu. To tylko dwie szkoły w regionie, ale przypominamy, że warto już sprawdzać, jak i o której dostać się do szkoły.

(olek)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock