TworzymyGłos Regionu

Gitarzystki z Krzemieniewa zwyciężyły w Gostyniu

Wtorek, 24 kwietnia 2018 o 15:19, aktualizacja Poniedziałek, 07 maja 2018 o 15:22, autor: 0
Gitarzystki z Krzemieniewa zwyciężyły w Gostyniu

Całkowicie pozbawiły złudzeń rywali gitarzystki z Ogniska Muzycznego GCK Krzemieniewo podczas II Gostyńskich Konfrontacji Medalowych. W konkursie wzięły udział trzy podopieczne GOK-u i zdobyły trzy pierwsze miejsca.

W II Gostyńskich Konfrontacjach Gitarowych, organizowanych przez tamtejszy Ośrodek Kultury udział wzięło 19 gitarzystów i gitarzystek z okolicznych miejscowości, którzy często reprezentowali prywatne szkoły muzyczne. Muzycy na scenie prezentowali się w kolejności ustalonej przez wcześniejsze losowanie. Do trudnej roli jury, które oceniało zdolności gitarzystów, prezentujących różne style gry powołano Joannę Dudkowską, Ireneusza Cwojdzińskiego oraz Dariusza Domańskiego. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i ostatecznie jury zadecydowało, że całe podium będzie składało się ze zdobywców pierwszego miejsca. Co jeszcze bardziej wyjątkowe w ten właśnie sposób wyróżniono trzy reprezentantki Ogniska Muzycznego z GCK Krzemieniewo, Agnieszkę Sinicką, Martynę Urbaniak i Karolinę Śmieszałę. Dziewczęta otrzymały po 500 zł oraz paski gitarowe ufundowane przez Magazyn Top Guitar. W trakcie II Gostyńskich Konfrontacji Gitarowych organizator, GOK „Hutnik” przewidział nową atrakcje, warsztaty gitarowe, które poprowadził gitarzysta akustyczny Przemysław Śledź.

(olek/foto: GCK Krzemieniewo)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock