TworzymyGłos Regionu

Kolejne Międzynarodowe Warsztaty w Lipnie

Piątek, 20 kwietnia 2018 o 15:15, autor: 0
Kolejne Międzynarodowe Warsztaty w Lipnie

Już po raz ósmy w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbyły się Międzynarodowe Warsztaty Gospel Workshop. Po dwóch dniach prób i doskonalenia odbył się koncert galowy, który zapełnił sale.

Międzynarodowe Warsztaty Gospel Workshop to kilkuletnia tradycja w gminie Lipno. W tym roku odbyła się już ósma edycja tego wydarzenia, w którym udział wzięło ponad 80 osób. Warsztaty poprowadził Rafał Rudawski i Colin Williams, dyrygent chóru z Manchesteru, który przywiózł ze sobą 10 członków swojej grupy. Zajęcia trwały 2 dni, w trakcie których uczestniczy szlifowali 10 utworów jakie wykonali na koncercie galowym. Sam koncert był wspaniałym wydarzeniem, dopisali nie tylko uczestnicy, ale licznie zgromadzona publiczność, która entuzjastycznie reagowała na wydarzenia na scenie. Wykonawcom podczas warsztatów i koncertu towarzyszył zespół w składzie: Dorota Zaziąbło instr. klawiszowe, Wojciech Gąsior bas i Łukasz Zając perkusja. Organizatorzy już zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji warsztatów.

(olek/foto: gok lipno)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock