TworzymyGłos Regionu

Niezwykły wyczyn leszczyńskiego policjanta! Biegiem 503 km po Głównym Szlaku Beskidzkim!

Wtorek, 08 sierpnia 2023 o 12:46, autor: 0
Niezwykły wyczyn leszczyńskiego policjanta! Biegiem 503 km po Głównym Szlaku Beskidzkim!

W 5 dni i 16 godzin i dokładnie 503 kilometry. Takie wyzwanie postawił przed sobą młodszy aspirant Łukasz Wróbel, leszczyński policjant, który w wolnym czasie oddaje się swojej pasji, bieganiu na różnych dystansach, od maratonów po ultramaratony.

Pasja i Wytrwałość

Nie tylko służba obywatelom, ale także nieustanne dążenie do doskonalenia swojego ciała i ducha. Łukasz Wróbel, pracujący w Zespole Dyżurnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lesznie, po godzinach realizuje swoje sportowe cele.

Główny Szlak Beskidzki

Jego ostatni wyczyn to pokonanie najdłuższego szlaku turystycznego w Polsce - Głównego Szlaku Beskidzkiego. Startując 27 lipca o godz. 6:00 w Bieszczadach, dotarł do mety w Ustroniu w Beskidzie Śląskim 1 sierpnia o godz. 22:00.

Regeneracja i Plany na Przyszłość

Po wyjątkowym wyczynie ultramaratończyk już wrócił do domu i szczęśliwie regeneruje organizm. Jak sam przyznał, nie jest to jego ostatnie słowo w tej dziedzinie sportu. Jeszcze w tym roku planuje kolejny start.


Źródło: KPP Leszno

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock