TworzymyGłos Regionu

Strażacy zapraszają na swój jubileusz

Poniedziałek, 30 kwietnia 2018 o 14:09, autor: 0
Strażacy zapraszają na swój jubileusz

W najbliższą sobotę dostojny jubileusz obchodzić będzie Ochotnicza Straż Pożarna w Lipnie. Strażacy o dalszą przychylność św. Floriana prosić będą z okazji 95-lecia istnienia swojej jednostki.

Od wielu lat straż pożarna to jedna z tych instytucji, która budzi największe zaufanie społeczne. Strażacy to jednak nie tylko formacja zawodowa, ale również ochotnicy, którzy niejednokrotnie pierwsi zjawiają się na miejscu zdarzenia, szczególnie na obszarach wiejskich. Ochotnicza Straż Pożarna w Lipnie w sobotę, 5 maja, obchodzić będzie 95-lecia istnienia. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 15.00 Mszą Świętą w kaplicy pw. św. Jadwigi Śląskiej w Lipnie, po której uczestniczy przemaszerują na plac przy Urzędzie Gminy. Tam odbędzie się wyjątkowy apel, na którym zostaną wręczone odznaczenia dla strażaków i przypomniana będzie historia jednostki. Około godziny 17.30 zaplanowano poczęstunek dla gości, a o 18.30 zacznie się zabawa taneczna. Serdecznie zapraszamy.

(olek/ foto: gmina Lipno)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA


Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock